Kalėdinis vaidinimas vaikams ir jų tėveliams
DOVANŲ FABRIKO MAŠINA

Visi, tiek maži, tiek dideli, puikiai žino, kad Kalėdų Senelis privalo aplankyti visus pasaulio vaikus. Ir jam padeda kalėdų fabriko pagalbininkai- elfai. Taigi nenuostabu, kad šį kartą jie atvyksta pas vaikus su, stebuklinga DOVANŲ FABRIKO MAŠINA, kuri bematant visiems vaikams turi paruošti dovanas, deja nuotabusis aparatas sugenda. Nurodydamas, kad ne visi vaikai nusipelnė dovanų. Skelbiama įpatingoji padėtis ir , žinoma , su vaikų pagalba kviečiamas ne kas kitas, o pats Kalėdų Senelis. Na, o Senelis, net neabejoja vaikų gerumu ir pažeria jiems daug spalvingų dovanų.

Šiame Kalėdiniame spektaklyje “Dovanų fabriko mašina“ išvysite profesionalius aktorius, džiaugsitės nuotaikinga ir išradinga programa, bei puikia muzika. Po Kalėdinio vaidinimo – žaidimai su naujais draugais, taip pat galėsite fotografuotis su vaidinimo personažais ir Kalėdų Seneliu. Žinoma, viską lydint pačiomis geriausiomis emocijomis, bei dovanomis!

Vaidinimai vyks: nuo 2013 Gruodžio 1 d. iki 2014 Sausio 12 d. jūsų pageidaujamoje erdvėje.
Programos trukmė - 50 min.
Renginio kaina - susitarimas.

Užduotys vaikams bus derinamos pagal jų amžių.

Susiekite su mumis: 

Tomas - tel. 864560002
el.p. teoremateatras@gmail.com
Mes už derybas ieškant optimalaus sprendimo!

Tikimės, kad Všį "Teorema teatras“ spektaklis kupinas magiško tikėjimo Kalėdų stebuklu, paliks neišdildomus įspūdžius, bei nudžiugins Jus ir Jūsų vaikus!